Schedule & Results (Peterborough Girls Hockey Association)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Oct 16 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 17 202012:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
Oct 17 20201:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Memorial
MAROON vs GREYOct 17 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEOct 17 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYOct 17 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs GREYOct 17 20206:30 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYOct 17 20206:30 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEOct 17 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
TEAL vs WHITEOct 17 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEOct 17 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONOct 18 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
GREY vs TEALOct 20 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
GREY vs TEALOct 20 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
GREY vs TEALOct 22 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
Oct 23 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYOct 23 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 24 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITEOct 24 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Oct 24 20204:00 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Memorial
MAROON vs TEALOct 24 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITEOct 24 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 24 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs WHITEOct 24 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs WHITEOct 24 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITEOct 24 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 24 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 24 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALOct 25 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
WHITE vs MAROONOct 27 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
WHITE vs MAROONOct 27 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
WHITE vs MAROONOct 28 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
WHITE vs MAROONOct 29 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
Oct 30 20205:15 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Oct 30 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Oct 30 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITEOct 30 20209:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONOct 31 202012:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
WHITE vs MAROONOct 31 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Oct 31 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
GREY vs TEALOct 31 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Oct 31 20202:45 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
Oct 31 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Memorial
WHITE vs MAROONOct 31 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYOct 31 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 01 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
GREY vs WHITENov 03 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
GREY vs WHITENov 03 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
GREY vs WHITENov 04 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
GREY vs WHITENov 05 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
Nov 06 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 06 20205:15 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 06 20206:30 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 06 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
GREY vs WHITENov 06 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 07 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Nov 07 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Memorial
Nov 07 20202:45 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Memorial
TEAL vs WHITENov 07 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 07 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
Nov 07 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Memorial
Nov 07 20204:00 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Memorial
TEAL vs WHITENov 07 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
WHITE vs MAROONNov 07 20206:30 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
WHITE vs MAROONNov 07 20206:30 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
WHITE vs MAROONNov 07 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs TEALNov 07 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
GREY vs TEALNov 07 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
GREY vs TEALNov 07 20208:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
TEAL vs MAROONNov 08 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
Nov 08 20202:00 PMHLU11 - Team 1 - SilverU11 - Team 4 - WhiteKins - PGHA
MAROON vs TEALNov 10 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
MAROON vs TEALNov 10 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
MAROON vs TEALNov 11 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
MAROON vs TEALNov 12 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
Nov 13 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 13 20205:15 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 13 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 13 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 13 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYNov 13 20209:00 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 14 202012:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
Nov 14 20201:30 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 14 20201:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 14 20202:45 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 14 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 14 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITENov 14 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 14 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
TEAL vs WHITENov 14 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs GREYNov 14 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 14 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITENov 14 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITENov 14 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONNov 15 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
MAROON vs GREYNov 17 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
MAROON vs GREYNov 17 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
TEAL vs WHITENov 18 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
TEAL vs WHITENov 19 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
TEAL vs GREYNov 19 20207:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
Nov 20 20205:15 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 20 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 20 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 20 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITENov 20 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 20 20209:00 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Evinrude - LEONS
WHITE vs MAROONNov 21 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Nov 21 20202:45 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Memorial
GREY vs TEALNov 21 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Nov 21 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Memorial
Nov 21 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
Nov 21 20204:00 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
WHITE vs MAROONNov 21 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
GREY vs TEALNov 21 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 21 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs WHITENov 21 20206:30 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITENov 21 20206:30 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
GREY vs WHITENov 21 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
TEAL vs MAROONNov 21 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONNov 21 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALNov 22 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
Nov 22 20209:30 PMHLU15/U18 - Blue - Team 1U15/U18 - Red - Team 4Kins - PGHA
WHITE vs TEALNov 24 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
WHITE vs TEALNov 24 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
MAROON vs GREYNov 25 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
MAROON vs GREYNov 26 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
MAROON vs TEALNov 26 20207:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
Nov 27 20205:15 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 27 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 27 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Nov 27 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 27 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYNov 27 20209:00 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONNov 28 202012:15 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITENov 28 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Nov 28 20202:45 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 28 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 28 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
Nov 28 20204:00 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITENov 28 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
TEAL vs GREYNov 28 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
Nov 29 20209:30 AMHLU9 - White - Team 2U9 - Blue - Team 3Kins - PGHA
TEAL vs MAROONNov 29 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
GREY vs TEALDec 01 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
GREY vs TEALDec 01 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
GREY vs TEALDec 02 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
GREY vs TEALDec 03 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYDec 03 20207:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
Dec 04 20205:15 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 04 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 04 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 04 20206:30 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYDec 04 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYDec 04 20209:00 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 05 202012:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEDec 05 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYDec 05 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Dec 05 20202:45 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Memorial
Dec 05 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Memorial
Dec 05 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Memorial
Dec 05 20204:00 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Memorial
TEAL vs WHITEDec 05 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
GREY vs MAROONDec 05 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYDec 05 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs TEALDec 05 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
GREY vs TEALDec 05 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEDec 05 20208:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs WHITEDec 05 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITEDec 05 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
Dec 06 20208:00 AMHLU9 - White - Team 2U9 - Maroon - Team 1Kins - PGHA
Dec 06 20209:30 AMHLU9 - Green - Team 4U9 - Blue - Team 3Kins - PGHA
TEAL vs MAROONDec 06 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
WHITE vs MAROONDec 08 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
WHITE vs MAROONDec 08 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
WHITE vs MAROONDec 09 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
WHITE vs MAROONDec 10 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYDec 10 20207:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
Dec 11 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
Dec 11 20205:15 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM B (Grey) Evinrude - LEONS
Dec 11 20206:30 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
Dec 11 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM E (Grey) Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITEDec 11 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 11 20209:00 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 12 202012:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
GREY vs WHITEDec 12 20201:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 12 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
Dec 12 20202:45 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Memorial
Dec 12 20202:45 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM A (Maroon) AND TEAM C (Teal) Memorial
GREY vs WHITEDec 12 20204:00 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
Dec 12 20204:00 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
Dec 12 20204:00 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM D (Maroon) AND TEAM F (Teal) Memorial
MAROON vs TEALDec 12 20205:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
WHITE vs GREYDec 12 20205:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
WHITE vs TEALDec 12 20206:30 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
WHITE vs TEALDec 12 20206:30 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 12 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs GREYDec 12 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYDec 12 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
Dec 13 20208:00 AMHLU9 - Green - Team 4U9 - White - Team 2Kins - PGHA
Dec 13 20209:30 AMHLU9 - Blue - Team 3U9 - Maroon - Team 1Kins - PGHA
TEAL vs MAROONDec 13 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
GREY vs WHITEDec 15 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
GREY vs WHITEDec 15 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
GREY vs WHITEDec 16 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
GREY vs WHITEDec 17 20206:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 17 20207:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
Dec 18 20205:15 PMU11T1U11 - Group 3 (Johnson)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 18 20205:15 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM E (Grey) AND TEAM F (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 18 20206:30 PMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
Dec 18 20206:30 PMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 TEAM B (Grey) AND TEAM C (Teal) Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEDec 18 20207:45 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYDec 18 20209:00 PMU15T2U15 - Group 4 (Gillespie)U15 - Group 3 (Leclair)Evinrude - LEONS
GREY vs TEALDec 19 202012:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
WHITE vs MAROONDec 19 20201:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Memorial
TEAL vs GREYDec 19 20202:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Memorial
WHITE vs MAROONDec 19 20204:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Memorial
MAROON vs WHITEDec 19 20207:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs TEALDec 19 20207:45 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALDec 19 20207:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYDec 19 20208:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs WHITEDec 19 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Evinrude - LEONS
GREY vs WHITEDec 19 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
Dec 20 20208:00 AMHLU9 - White - Team 2U9 - Blue - Team 3Kins - PGHA
Dec 20 20209:30 AMHLU9 - Maroon - Team 1U9 - Green - Team 4Kins - PGHA
MAROON vs TEALDec 20 202011:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
Dec 20 202012:30 PMHLU11 - Team 1 - SilverU11 - Team 4 - WhiteKins - PGHA
Dec 20 20202:00 PMHLU11 - Team 2 - RedU11 - Team 3 - BlueKins - PGHA
Dec 20 20203:30 PMHLU13 - Blue - Team 1U13 - White - Team 3Kins - PGHA
MAROON vs TEALDec 22 20209:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U21 (Hutton)Memorial
MAROON vs TEALDec 22 20209:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Memorial
MAROON vs TEALDec 23 20207:00 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Norwood
Feb 21 20219:30 AMHLU9 - White - Team 2U9 - Blue - Team 3Kins - PGHA
MAROON vs TEALFeb 27 202112:15 PMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONFeb 27 20211:30 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
WHITE vs GREYFeb 27 20212:45 PMU13T1U13 - Group 1 (Martone)U13 - Group 2 (deLaPlante)Evinrude - LEONS
WHITE vs TEALFeb 27 20215:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYFeb 27 20215:30 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs MAROONFeb 27 20216:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
TEAL vs WHITEFeb 27 20217:00 PMU15T1U15 - Group 1 (Moher)U15 - Group 2 (Merrick)Cavan Monaghan Community Centre
GREY vs TEALFeb 27 20217:45 PMU21U21 (Hutton)U18T1 (Foote) / U18T1 (Naklicki) Evinrude - LEONS
GREY vs TEALFeb 27 20217:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U18 - Group 2 (Naklicki)Evinrude - LEONS
TEAL vs GREYFeb 27 20218:30 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs WHITEFeb 27 20219:00 PMU18T1U18 - Group 2 (Naklicki)U18 - Group 1 (Foote)Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITEFeb 27 20219:00 PMU21U21 (Hutton)U18T1 (Foote) / U18T1 (Naklicki) Evinrude - LEONS
Feb 28 20218:00 AMHLU9 - Maroon - Team 1U9 - Blue - Team 3Kins - PGHA
Feb 28 20219:30 AMHLU9 - White - Team 2U9 - Green - Team 4Kins - PGHA
TEAM A vs TEAM BFeb 28 202110:00 AMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 - Group 2 (Rutledge)Norwood
TEAM C vs TEAM DFeb 28 202111:00 AMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 - Group 3 (Johnson)Norwood
MAROON vs TEALFeb 28 202111:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
GREY vs MAROONMar 02 20217:45 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Memorial
GREY vs MAROONMar 02 20219:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U18 - Group 2 (Naklicki)Evinrude - LEONS
GREY vs MAROONMar 02 20219:00 PMU21U21 (Hutton)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs WHITEMar 05 20216:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
Mar 06 20214:00 PMHLU13 - White - Team 3U13 - Red - Team 2Memorial
WHITE vs GREYMar 06 20215:15 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
TEAL vs MAROONMar 06 20216:30 PMU13T2U13 - Group 3 (Jacobs)U13 - Group 4 (Medhurst)Evinrude - LEONS
WHITE vs TEALMar 06 20217:45 PMU21U21 (Hutton)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
WHITE vs TEALMar 06 20217:45 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U18 - Group 2 (Naklicki)Evinrude - LEONS
MAROON vs TEALMar 06 20218:30 PMU15T2U15 - Group 3 (Leclair)U15 - Group 4 (Gillespie)Cavan Monaghan Community Centre
MAROON vs GREYMar 06 20219:00 PMU21U21 (Hutton)U18T1 (Foote) / U21 (Hutton) Evinrude - LEONS
MAROON vs GREYMar 06 20219:00 PMU18T1U18 - Group 1 (Foote)U18 - Group 2 (Naklicki)Evinrude - LEONS
Mar 07 20218:00 AMHLU9 - Blue - Team 3U9 - Green - Team 4Kins - PGHA
Mar 07 20219:30 AMHLU9 - Maroon - Team 1U9 - White - Team 2Kins - PGHA
TEAM C vs TEAM DMar 07 202110:00 AMU11T1U11 - Group 2 (Rutledge)U11 - Group 3 (Johnson)Norwood
MAROON vs TEALMar 07 202111:00 AMU9U9 - Group 1 (Kilcollins)U9 - Group 1 (Kilcollins) Kins - PGHA
TEAM A vs TEAM BMar 07 202111:00 AMU11T1U11 - Group 1 (Hancock)U11 - Group 2 (Rutledge)Norwood
Mar 07 202112:30 PMHLU11 - Team 3 - BlueU11 - Team 4 - WhiteKins - PGHA
Mar 07 20212:00 PMHLU11 - Team 1 - SilverU11 - Team 2 - RedKins - PGHA
Mar 07 20213:30 PMHLU13 - Blue - Team 1U13 - White - Team 3Kins - PGHA